Tule tasuta prooviretkele!

Maailma Maaliin pakub ainulaadset võimalust osaleda tasuta kunstiretkel, 18. juunil, algusega Valga raudteejaamast kl 17:00. Kunstiretk lõpeb Valga raudteejaamas kell 20:30

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi kuuluv Maailma Maaliin kutsub avastama põnevat ääremaad ning uurib, mida tähendab kodutunne. Installatsioonid kutsuvad tunnetama, mismoodi elatakse ääremaal ning ärgitavad mõtlema, kes seal elavad ning miks.

3,5 tundi kestev põnev retk algab piirilinn Valgast, viib edasi Harglasse heliinstallatsioone kogema ning jätkub Ähijärvel pesade näitusega. Programm leiab aset ka avastusretke ajal bussis. Reisi lõpuks toob buss kunstihuvilised tagasi Valka.

Tule tasuta kunstiretkele!

Maailma Maaliin pakub ainulaadset võimalust osaleda tasuta kunstiretkel, 18. juunil, algusega Valga Raudteejaamast kl 17.00.Kunstiretk lõpeb Valga raudteejaamas kl 20.3.

Prooviretkel tahame saada tagasisidet publikult, kes meid veel ei tunne. Seega tuleb arvestada sellega, et palume teil meile jagada enda muljeid. Arvestada tuleb ka sellega, et sündmust jäädvustatakse (fotograaf ja videograaf), et luua sündmusest lühike meeleolukas klipp ning tutvustada programmi laiemale avalikkusele.

Kunstiretk ise kestab 3,5 tundi, lisaks palume anda tagasisidet. Kokku kestab prooviretk umbers 4 tundi.

Kui tahad tulla proovireisile, pane ennast kirja ja oota kindlasti ära registreerumise kinnitus, sest kohtade arv on piiratud!

Tulla võib üksi või mitmekesi, sõbra, lapse, ema või töökaaslasega, niikaua kui on kohti, on kõik oodatud! Mitmekesi tulles on parem ka registreeruda koos (pane sel juhul kirja, mitu inimest kokku tuleb).

Kunstiretk on sobilik kõigile kunsti- ja avastamishuvilistele. Väikelapsed vajavad kogemisel lapsevanema tuge, vajadusel täiendavalt selgitusi jne.

Praktiline info

Lisainfo:
Nastja Pertsjonok
Maailma Maaliini eestvedaja
E-mail: info@maaliin.ee
Telefon: +372 5132891
www.maaliin.ee  

Foto: Danel Rinaldo