Suur suvine auhinnamäng

10. juulist kuni 20. juulini toimub Facebookis Maailma Maaliini, Wagenküll Lossispaa ning Vanaema Aed ja Leno Takobaari suur suvine auhinnamäng! Kas oled valmis avastama Lõuna-Eesti põnevaid paiku, lugusid ja maitseid?

Auhind kahele sisaldab:

Osalemine ja kampaania reeglid

 1. Jälgi meid Facebookis: Maailma Maaliin, Wagenküll Lossispa, Vanaema Aed & Leno Takobaar ja kommenteeri auhinnamängu postituse all, kellega sooviksid seda mõnusat kogemust jagada!
 2. Osalemine: Kampaanias saavad osaleda kõik, kes on vähemalt 18-aastased ja järgivad kõiki osalemise tingimusi.
 3. Võitja valik: Võitja(d) valitakse juhuslikkuse alusel kõigi kampaania perioodi jooksul kvalifitseerunud osalejate seast.
 4. Auhinna realiseerimine: Auhind tuleb realiseerida hiljemalt 25.08.2024. Auhinda ei saa rahaks vahetada ega edasi anda. Auhinna realiseerumise kuupäevad peavad haakuma Maailma Maaliini kunstiretkede ajakavaga.
 5. Osaleja vastutus: Osalejad vastutavad selle eest, et nende postitused ei rikuks kolmandate isikute õigusi ega sisaldaks solvavat või sobimatut sisu.
 6. Kontakt: Võitjatega võetakse ühendust läbi sotsiaalmeedia sõnumi kaudu ning teavitatakse auhinnamängu korraldajate Facebooki lehekülgedel. Kui võitjaga ei saada ühendust 3 päeva jooksul, valitakse uus võitja.
 7. Transfeer: Kui auhinna võitja soovib, pakutakse ka transfeeri teenust järgmiste sihtpunktide vahel:
  Valga-Wagenküll Lossispaa-Valga
  Edasi-tagasi: Valga või Wagenküll Lossispaa-Vanaema Aed ja Leno Takobaar
 8. Privaatsus: Osalejate isikuandmeid kasutatakse ainult kampaania läbiviimise ja võitjate teavitamise eesmärgil ning need ei edastata kolmandatele isikutele ilma osaleja nõusolekuta.
 9. Kampaania korraldaja: Kampaaniat korraldab Maailma Maaliin koostöös Wagenküll Lossispaa ning Vanaema Aed ja Leno Takobaariga.

Kui loosiõnn seekord ei naerata, siis ootame teid sellegipoolest avastama põnevat Lõuna-Eesti ääremaad ja liituma Maailma Maaliini kunstiretkega.