Kus ööbida?

Valgamaal leiab majutust nii hotellis kui ka glämpingus!

Lisaks sellistele lehtedele nagu Booking või Airbnb, tasub uurida ka järgmisi veebilehti
valgamaa.ee (Valgamaa majutusvõimalused), visitvoru.ee (Võrumaa majutusvõimalused, Antsla vald asub Valgale kõige lähemal) ja latvia.travel (Põhja-Läti majutusvõimalused, filtriks võib valida nt Vidzeme regiooni).

Toome omalt poolt välja mõned kohad, mis meile toredad tunduvad. Enamik neist on leitavad ka Booking.com kaudu.

Hotell Metsis (Valga) asub ajaloolises majas, jahiteemalise sisustusega hotell (18 numbrituba), kus on olemas ka restoran ja saun.

Vanalinna apartment (Valga) on jubane kortermajutus, mis asub Valga keskväljaku lähedal, mugavas kauguses pea kõikidest olulistest kohtadest.

Kalda talu (20 km Valgast) pakub erineva hinna ja mugavustasemega majutust – telkimisalast kodumajutuseni. Talu asub Väike-Emajõe kaldal ja sealt saab rentida kanuusid.

Nakatu turismitalu (20 km Valgast) sobib suurema grupiga ööbimiseks, eriti kui soovitakse ka nt koos õues grillida ja saunas käia.

The Manor Sports and Spa hotell (32 km Valgast) on Tõrva lähedal asuv 14 elegantne magamistoaga villa, mis asub ajaloolises hoones, ent on kaasaegselt sisustatud.

Karula rahvusvapargi glämping (35 km Valgast) – ööbi otse kesest rahvuspargi loodust, mugavas luksuslikus telgis, kus on sees nii suur voodi, kamin, kui ka söögitegemisevõimalused.

Vahi talu (36 km Valgast). Kallikülas metsade rüpes asuvas Vahi talus leiad vene sauna, mis sobib eriti hästi neile, kes armastavad aurusauna ja ei hooli pidevast kõrgest kuumusest. Majutuda saab aastaringselt saunamaja ülakorrusel (kuni 4 inimest), maist-oktoobrini ka metsamajas (kuni 3 inimest) ja glämpingutelgis (2 inimest).

Wagenküll Lossispaa (41 km Valgast) pakub romantilist ja luksuslikku elamust ajaloolises hoones. Spaad, saunad, bassein ja loomulikult väga eriline atmosfäär!

Valga sõjamuuseum (Valga) pakub ka võimalust kogeda kasarmu-tüüpi majutust (kahekordsed narid), olemas on ka piljard ja saun

Sangaste loss ja Rukki maja (30 km Valgast) – ajalooline kaunis mõis, kus elas kuulus rukkikrahv Friedrich von Berg. Hetkeseisuga on pigem mõtet tulla vaid siis, kui külastus on eelnevalt kokku lepitud, sest muidu võivad majad kinni olla.